Kurumsal

Firmamız 2016 yılından beri başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye'de hizmet vermektedir. Profesyonel kadromuz güvenlik ve konfor ilkesi ile en kısa surede en kaliteli hizmeti vermeyi kendine görev olarak benimsemiştir. Anzel cam balkon kurulduğu günden beridir İzmir'in kaliteli bir markası olmaya devam ediyor. İlk günden itibaren kampanyalar ve uygun fiyatlar ile hizmet ağımızı genişletiyor ve her geçen gün sizlerle daha da büyüyoruz.

Geçmişten gelen iş tecrübemizle sektörün lideri olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile hala ilk gün ki gibi heyecanlı ve kendine güvenli olarak adımlarımızı atmaya devam etmekteyiz. Bu uzun yıllar içerisinde kullandığımız kaliteli ürünler ile sizler için her zaman konforlu bir yaşam alanı sunmuş olmaktan gurur duyuyoruz. Sizler için güvenli ve huzurlu yaşam alanları tasarlamayı kendimize bir hedef olarak bilmekteyiz. Bundan dolayı günümüz dünyasında hem global hemde bölgesel olarak belirlenmiş standartlara uygun ürünler kullanarak sizler ve çocuklarınız için kaliteli hizmetin adresi olmaya devam ediyoruz. Ayrıca uzun yıllar boyu süren garanti hizmetimiz ile yıllar sonra bile problem yaşamadan ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Ürün garantisi, taksitli satış imkanı ve satış sözleşmesi ile birlikte uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenli hizmeti Anzel Cam Balkon'dan alabilirsiniz.  Bizi tercih etmeniz durumunda sizlere sadece 4 mevsim balkon keyfini yaşamak kalıyor.

Güleryüzlü ve samimi ekibimizle kendinizi güvende hissetmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyoruz. Daha iyi bir hizmet almak istiyorsanız ve ürünlerimizi görüp kontrol etmek istiyorsanız satış ofisimize ve fabrikamıza siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.

Satış ofisimiz İzmir Çiğli'de ve Fabrikamız Gaziemir Sarnıç'ta bulunmaktadır. Firmamız hakkındaki iletişim bilgilerine iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Sizde kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmet istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TOP